Apie mus

„Ecodeco“ – tai nauja ekologiškų tapetų kategorija. Unikalios ekologiškos technologijos „Ecodeco“ pritaikymas tapetų pramonėje leidžia gamintojams kurti šiuolaikines apdailos prekes aplinkai draugišku būdu.

„Ecodedo“ tapetai atrodo taip pat ir turi tokias pat mechanines savybes (lengvai klijuojami, plaunami, atsparūs mechaniniams pažeidimams), kaip ir šiuo metu populiariausi viniliniai tapetai, tačiau jie yra gaminami naudojant unikalius, ekologiškus polimerų junginius, kuriuose nėra jokių kenksmingų ir sveikatai pavojingų medžiagų.

Ekologiškus „Ecodeco“ tapetus sudaro trys pagrindiniai sluoksniai: neaustinė nugarinė pusė (flizelinas),  „Ecodeco“ sluoksnis ir ant jo spausdinamas tapetų raštas. „Ecodeco“ medžiaga yra  pagaminta iš poliolefino (PO) polimerų junginių – tai ekologiškas pakaitalas polivinilchloridui (PVC). Plastifikuoto PVC atsisakoma žaislų, medicinos instrumentų, maisto pakuočių gamyboje, automobilių pramonėje, kur, kaip ir „Ecodeco“ tapetuose, jis yra keičiamas aplinkai ir sveikatai draugišku poliolefinu. Be to,  tapetuose su „Ecodeco“  pagrindu nėra ftalatų ir tirpiklių, todėl jie neturi specifinio aitraus kvapo.

Daugiau apie „Ecodeco“ tapetų privalumus sužinokite paspaudę čia.